hobitex.eu

Eesti English Русский
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
Triikimisega kinnituv siidivärv - Setasilk

E-pood > Siidimaaliks >Triikimisega kinnituv siidivärv - Setasilk
SIIDIVÄRVID SETASILK on pigmentidel põhinevad kuumalt fikseeritavad siidivärvid. SETASILK on valmistatud peenelt jahvatatud pigmentidest ja vaikudest ning tema värvitoonid on erksad, intensiivsed ja säravad. Nad segunevad harmooniliselt andes rikkaliku ja puhaste värvitoonide paleti, mis sobivad kõigile traditsioonilistele siidimaalitehnikatele.
OMADUSED:
* Triikrauaga fikseeritavad (3-4 minutit puuvilla positsioon) vedelad siidivärvid
* Erksad ja intensiivsed värvitoonid, mida saab omavahel segada
* Lahjendaja: vesi
* Lõhnata
* Hea vastupidavus käsipesule ja 40C masinas peale fikseerimist
* Hoiab alal siidi elastsuse ja läike
* Vastavad Euroopa ohutusstandardile

KASUTAMINE:
SETASILK' i kasutatakse nagu traditsioonilist värvi. Teda saab kasutada kõigi siidisortidega tvilliga, crepe de chine'iga, georgette'ga, damastiga jne. Enne värvimist on vaja siid pinguldada raamile või asetada vilditükile ja kinnitada. Viimane lahendus on praktilisem niisuguste pindade nagu rätikud korral. 
SETASILK säilitab siidi läike ja pehmuse.
SETASILK värvid on väga kergelt käsitletavad, fikseeritavad lihtsa triikimisega ja neid saab kasutada kõigi siidimaalitehnikatega: guttajoonistusega, soolaga märjal siidil, kraklee- või joonistusvahaga jne. Saadakse ühtlased värvitoonid ilma tsoonideta.
(Heledate pastelsete toonide saamiseks lisage SETASILK lahjendajat. 
SETASILK LAHJENDI ( DILUENT ) KOOD: 181030 - 45ml, 184000 - 250ml
Võimaldab lahjendada Setasilk värve ilma nende kvaliteeti muutmata ning ilma neid vedeldamata).

SOOVITUSED:
Mõned siidisordid vajavad eelnevat pesemist, et kõrvaldada kokkuminemist ning eemaldada tehases töötlemise käigus tekkinud võimalikke plekke . Värv peab olema täielikult kuiv enne triikrauaga kinnitamist. Nüüd kinnitage värv kanga pahupoolel 3-4 min. jooksul kuuma triikrauaga (puuvilla positsioon). Pesta peale 48 tunni möödumist värvide kinnitamisest triikrauaga.
See informatsioon on vaid suunavat laadi. Alati on soovitav teha teste valitud kangastel enne töö alustamist.
Komplekt, kus 6 värvi, triikrauaga fikseeritavad vedelad siidivärvid siidile (ka villasele): valikus 6x20ml: kollane- põhivärv, cyan-sinine põhivärv,magenta-punane põhivärv, pruun, iiriselilla ja must.
Värve võib lahjendada veega ning segada üksteisega. Kuivanud eset triikida puuvilla positsioonil - pärast seda pesukindlad.

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Triikimisega kinnituv siidivärv Tellimisel 8.90 EUR